Menu

NowePieniądze

Finanse,giełda,pieniądze i bankowość w nowej odsłonie

Co się dzieje w Tesli ?

nowepienidze

Akcje Tesli spadły o ponad 6 proc. Główny księgowy spółki, Dave Morton, zrezygnował w piątek ze stanowiska, po niecałym miesiącu pracy, odejście z pracy ogłosiła też szefowa działu HR. W czwartek wieczorem prezes Tesli Elon Musk wystąpił zaś w radiowo-internetowej audycji komediowej na żywo, w trakcie której zapalił marihuanę oraz spróbował whisky. W sierpniu media informowały, że członków rady zarządzającej Teslą martwi używanie przez Muska rekreacyjnych narkotyków.

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • marekolgier

  No to słabo, pewnie jeszcze wzrosną ich udziały bo wyjdą na inne rynki teraz zmienia się to wszystko ku elektryką tesla przoduje raczej nie jest do wygryzienia z tej pozycji.

 • kapinorm

  No nie mają złotego okresu, ale pewnie jeszcze będzie ich wystrzał w górę bo jednak teraz elektryki to niedługo zawładną rynkiem i wtedy dopiero ich wzrost wzrośnie.

 • barness

  Póki co nie ma co mówić o żadnym kryzysie, ale no zapaliła się czerwona lampka że coś jest nie tak, trzeba poczekać na dalszy rozwój sytuacji , może wyjdą jakieś dziwne sytuacje.

 • rewozu

  Sądzę, że Tesla da radę wyjść z tych problemów. Przecież elektryczne auta sprzedają się coraz lepiej ponoć. Handel kwitnie elektronicznymi pojazdami a tesla jest przodowym producentem zatem dadzą radę ;)
  ___________
  Himmel Polska

© NowePieniądze
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci